kavovar delonghi recenzia

Výhody kávovaru DeLonghi

Tento špičkový kávovar DeLonghi Magnifica ECAM 22.110.B je perfektný pre milovníkov kávy. Prístroj je schopný pripraviť takmer akúkoľvek kávu, ako aj napríklad cappuccino, systémom ktorý dokáže zmiešať paru, vzduch a mlieko, aby vytvoril hustú krémovú penu. Nastaviť si môžete či pripravý veľkú, strednú alebo malú kávu. A aj zvoliť silu arómy (od silnej po extra jemnú). Samozrejme nechýba ani voľba teploty.

Zásobník kávovaru je pripravený zvládnuť zrnkovú, ale aj mletú kávu. Sparovacia jednotka má nastaviteľnú kapacitu 6 – 14 gramov a je možné pripraviť až 2 šálky naraz. Tichý mlynček dokáže namlieť 13 rôznych zrnitostí kávy. Výhodou stroja je tiež aj možnosť predparenia a nastavenia pomeru kávy a vody. A po skončení prípravy kávy sa automat sám vyčistí a odvápni.

Prehľadný ovládací panel

Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM 22.110.B prichádza s upraveným ovládacím panelom, ktorý bol dizajnutý pre ergonomické a jednoduché ovládanie. Po nastavení je možná príprava vašej obľúbenej kávy jediným tlačidlom, avšak vždy je možná úprava veľkého množstva vlastností pripravovanej kávy, ako napr. intenzita, množstvo kávy a vody či teplota.

V prípade tvrdej vody sa odporúča ku De’Longhi Magnifica ECAM 22.110.B dokúpiť vodný filter DLSC002 alebo sadu na údržbu kávovaru DLSC306.

Značkový kávovar DeLonghi  | ESPRESSO KÁVOVAR .  POPIS: .  Cappuccino System: Spája v sebe paru

Viac informácií o kávovare DeLonghi

Kľúčové vlastnosti kávovaru DeLonhgi

  • Plne automatická prevádzka
  • Ovládanie jedným otočným tlačidlom
  • Maximálny tlak 15 bar
  • Kryt zásobníka na zachovanie arómy
  • Plastová tryska na cappuccino
  • Tryska na dva šálky
  • Tichý mlynček s 13 typmi zrnitosti

Cappuccino systém

Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM 22.110.B je vybavený plastovou tryskou, ktorá je ideálna na prípravu bohatej, krémovej peny ktorá je perfektná pre cappuccino! Originálny Cappuccino systém zmieša paru, vzduch a mlieko v takom pomere, aby vytvoril chuťovo vyvážené a lahodné cappuccino.

Viac informácií o kávovare DeLonghi

Integrovaný mlynček

Do zásobníka De’Longhi Magnifica ECAM 22.110.B je možné nasypať ako mletú, tak aj zrnkovú kávu. Práve o tú zrnkovú sa postará moderný a veľmi tichý mlynček, ktorý dokáže namlieť trinásť rôznych zrnitostí pre správnu chuť nápoja.

Funkcie pre maximálne komfortnú obsluhu

De’Longhi Magnifica ECAM22.110B vyniká svojou jednoduchou obsluhou a elegantným ale pritom užívateľsky príjemným dizajnom ovládacieho panelu. Na prvý pohľad je jasné, čo máte stlačiť a nastaviť. Prístroj je vybavený funkciou samočistenia a odvápňovacím programom, ktorý sa o všetko postará a kávovar je tak vždy v perfektnej kondícii. Automatické vypnutie prístroja a ukazovateľ stavu kapacity zásobníka na kávovú usadeninu je samozrejmosťou. Patentovaný termoblok s elektronickou kontrolou sa stará o správnu a stálu teplotu espressa. Tým sú zaručené najlepšie možné výsledky.

Vhodný pre rodinu aj do kancelárie

De’Longhi Magnifica ECAM22.110B je vhodný do kuchyne aj kancelárie, kde ľahko obslúži aj väčší počet milovníkov kávy. Veko zásobníka na kávu vždy uchová arómu. Priestor na uadeninu zvládne až 14 šálok a nádoba na vodu s objemom 1,8 l je doplnená praktickým ukazovateľom. Každý preferuje rôzne veľkú kávu, určite tak oceníte možnosť nastavenia výšky adaptéru na hrnček v rozmedzí 86 – 142 mm.

TOP