Darček pre muža

Vianoce 2020: Tip na darček pre muža

Nezáleží či ide o otca, brata, frajera, či manžela, pravý muž potrebuje ten pravý darček. Nájsť ten správny darček je často náročné, hlavne ak chcete vo výbere byť originálny.  Či už vyberáte darček pre muža na Vianoce, k narodeninám či k výročiu, nechajte sa inšpirovať nasledujúcou ponukou a vyberte taký darček pre muža, s ktorým určite zabodujete. 

1. Tip na darček pre muža: Kávovar De’Longhi

Špičkový automat De’Longhi Magnifica model delonghi magnifica ecam22.110b je perfektný darček pre muža, ktorý miluje kávu. Prístroj je schopný pripraviť takmer akúkoľvek kávu ako aj napríklad cappuccino, systémom, ktorý dokáže zmiešať paru, vzduch a mlieko, aby vytvoril hustú krémovú penu. Nastaviť si bude môcť prípravu veľkej, strednej alebo aj malej kávy.

Zásobník kávovaru je pripravený zvládnuť zrnkovú, ale aj mletú kávu. Sparovacia jednotka má nastaviteľnú kapacitu 6 – 14 gramov a je schopná pripraviť až 2 šálky naraz. Tichý mlynček dokáže namlieť 13 rôznych zrnitostí kávy. Výhodou stroja je tiež aj možnosť predparenia a nastavenia pomeru kávy a vody. A po skončení prípravy kávy sa automat sám vyčistí a odvápni.

Značkový kávovar DeLonghi  | ESPRESSO KÁVOVAR .  Kompaktný superautomatický kávovar

Viac informácií o kávovare DeLonghi

TIP č.2 vianočný darček pre muža: Sedacia súprava

Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby a ťažko sa nájde muž, ktorý neocení sedaciu súpravu, ktorá mu dovolí pohodlne relaxovať pred televízorom po dlhom pracovnom dni. Klasicky majú moderné sedačky 2 až 3 sedacie časti. Ak, ale chcete viac miesta na sedenie, poobzerajte sa po rohovej sedačke do tvaru L a sedačke do tvaru U. Výhoda sedacích súprav do L alebo do U je to, že môžu slúžiť ako váľanda pred televízorom, avšak nie je ich potrebné rozkladať. Môžete ľahko prespať priamo na otomanovej časti.

A, ako zvoliť ten správny materiál? Kožené sedacie súpravy vynikajú dlhou životnosťou aj jednoduchou údržbou. Syntetické materiály, ako eko koža alebo koženka sa jednoducho čistia a sú pohodlné. Najrozšírenejší povrchový materiál sedacích súprav je plochá tkanina. Vďaka moderným textíliám, ako mikrovlákno možno docieliť obrovské variácie povrchov s rôznymi vlastnosťami.

Celokožená sedacia súprava, tmavohnedá, pravá, DANILO

Viac informácií o sedacej súprave

Tip číslo 3: Drvič konárov

Drvič konárov je výborná pomôcka pre upratovanie záhrady, ktorá určite uľahčí robotu mužovi, ktorý často trávi čas prácou na záhrade. Tento stroj sa ľahko postará s konármi a zanechá materiál perfektný do kompostu! Ušetrí čas aj námahu a urýchli upratovanie záhrady!

Drvič konárov |  Záhradná technika  |

Drviče konárov sú vybavené nožmi, ktoré rozsekajú vetvy na jemnú drť. Tá predstavuje ideálny mulč: chráni pôdu proti erózii, vysušeniu aj premočeniu a bráni rastu buriny. Môžeme ich použiť aj ako základ kompostu alebo absorpčnú podstielku do zajačích, mačacích a psích toaliet. 

Viac informácií o drvičoch konárov

TOP